Doğrucan Mobilya
Yetkili Kişi
-
Telefon Numarası
2324616322
4076 Sk. No:13 Yeşilova BORNOVA İzmir Türkiye
Web Adresi
www.dogrucan.com
Teklif Alın
Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Doğrucan Mobilya sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Teklifinizi Biçimlendirin
Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Doğrucan Mobilya sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Doğrucan Mobilya Hakkında

Mobilyacılık sektöründe 20. yılını tamamlayan Doğrucan, 1991 yılında İzmir Yeşilova'da küçük bir mağazayla hayatına başladı. Kurulduğu ilk günden beri güvenilir, kaliteli ve seçkin üreticilerinin ürünlerini, benzersiz fiyatlar ve kampanyalar ile müşterilerine sunan Doğrucan, tüm Ege Bölgesi'ne satış yapan 8 mağazasıyla Türkiye’nin her yerinden talep gören bir firma haline gelerek güvenilirliğini ispatladı.

 

Mobilyada Outlet kavramını sektöre kazandıran ilk firma olan Doğrucan, İzmir'de onbinlerce metrekare üzerine kurulu 8 mağazası, 100'e yakın çalışanıyla; tüm Ege Bölgesi'ne yönelik ücretsiz teslimat ilkesi, ücretsiz depolama hizmeti, 2 yıl tam, 5 yıl bakım garantisi ve tüketici koruma sertifikasıyla satış sonrasında da müşterilerinin yanında.

 

Türkiye'nin öncü üreticileriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde, yeni evlenen çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere, kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlı kampanyalar yaratmayı başaran Doğrucan, premium mobilyaları da müşterilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmiyor.

 

Doğrucan, müşterilerinin istek ve beğenileri doğrultusunda esnek tasarımlı çözümleri, zengin kumaş ve kaplama seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Doğrucan'ın mobilya seçenekleri içinde yatak odaları, yemek odaları, koltuklar, kanepeler, bebek ve genç odaları, duvar üniteleri, halılar, beyaz eşyalar, bazalar ve bir çok ev aksesuarı bulunuyor.