Haber, Yazı, Röportaj

Pembe Gelin Ayakkabıları

Kadınlar topuklu ayakkabı giymeye bayılırlar, en büyük hayalleri gelin olmak ve en sevdikleri renk pembedir. 20.11.2012


İşte 2013 moda trendleri kadınların en büyük üç tutkusunu bir araya getirdi. Pembe gelin ayakkabıları! Alışılmışın dışında, farklı ve iddialı. Cicili bicili pembe gelin ayakkabı modelleriyle her gelin bir prenses olmaya aday.


2013 yılı gelin ayakkabısı modası koleksiyonlarında Pembe gelin ayakkabıları yerini aldı. Oldukça şık, sempatik ve iddialı gelinlerin tercihi pembe gelin ayakkabıları hem farklı hem şık olmayı sevenler için bir seçenek. Pembe gelin ayakkabıları, aynı tonda şık bir el çiçeği ve gelinliğin beline bağlanacak pembe kurdeleyle tamamlanabilir. Pembe gelin ayakkabısı gelinliğinize hareket kazandıracak ve kendinizi gerçek bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak.


Gelinliğinizin altına giymek için seçeceğiniz pembe gelin ayakkabısı modelleri ve renk yelpazesi oldukça geniştir: açık pembe, koyu pembe, tozpembe ya da fuşya pembe; topuklu, topuksuz, dolgu topuklu, rugan ya da süet. Uzun boyluysanız ve eşinizle aranızda boy farkı olmasını istemiyorsanız topuksuz bir pembe gelin ayakkabısı satın alabilirsiniz ya da rahatlıktan çok şıklığa önem veriyorsanız yüksek topuklu ve taş süslemeli bir pembe gelin ayakkabısı satın alabilirsiniz.

Gelinliğiniz sadeyse tüllü ya da taşlı bir pembe gelin ayakkabısı seçebilir ayakkabınıza uygun bir el çiçeğiyle gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Kapalı bir gelinlik giymişseniz ayakkabı tercihiniz ucu açık ve boncuk işlemeli olabilir, saçınıza ayakkabınıza işlenen boncuklarla aynı renk tonunda toka kullanabilirsiniz.2013 pembe gelin ayakkabıları modelleri her gelin adayının zevk ve ihtiyacına cevap verecek kadar çeşitlidir.


2013 gelin adayları çeşit çeşit renk renk pembe gelin ayakkabıları arasından en beğendiklerini seçerek birer prenses olmaya adaylar. En özel gününüzde 2013 pembe gelin ayakkabıları arasından ayakkabı tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Galeriye gitmek için tıklayınız.
 

E-Posta (*) :
Ad Soyad :
Yorumunuz :